Наші традиції

Майбутній водій - 2013


/Files/images/P4270154.JPGОстанньої суботи квітня в Новгородківському міжшкільному навчально-виробничому комбінаті відбулись дружні змагання під назвою «Майбутній водій - 2013», в якому приймали участь учні 11 класів з дванадцяти шкіл нашого району. Цей захід учні з нетерпінням чекали й заздалегідь готувались, скрупульозно підбираючи назви своїм командам, емблеми та девізи.

Змагання складалось з окремих конкурсів, в кожному з яких учні мали можливість показати свої вміння. Найбільш сподобалось учасникам «Автомобільна естафета», де майбутні водії, як і на звичайній спортивній естафеті, по черзі виконували вправи з практичного водіння: це заїзд заднім ходом в бокс, проїзд по «вісімці», змійці та самий складний маневр, який не вміють виконувати і деякі водії - це паралельна паркова заднім ходом, без якого не можливо поставити на стоянку автомобіль в сучасному місті. В цьому конкурсі найкраще себе показав учень 11-А класу Новгородківського НВК Мельніченко Віктор, який за часом виконання навіть побив рекорд свого вчителя з практичного водіння Шишкіна Юрія Анатолійовича.

Також діти мали можливість попрактикуватися у вмінні і розумінні сигналів регулювальника, які теж деякі водії зі стажем бояться і відразу ж намагаються на перехресті за когось «заховатися». Але без цих знань важко назвати людину, яка керує авто, водієм. Та наші учні в конкурсі «Регулювальника» з впевненістю продемонстрували знання та розуміння сигналів. Особливо сподобалося журі як працював з жезлом Лісовий Володимир - учень Вершино-Кам’янського НВК, який пізніше був нагороджений своїм власним, хоч і зменшеним жезлом.

Та зрозуміло, що без знання теорії - Правил дорожнього руху, це змагання важко було б організувати та провести, тому один з конкурсів змагання так і називався «Знавець ПДР». В даному конкурсі кожному гравцю команди видавалось двадцять завдань з Правил, при розв’язуванні яких не можна було допустити більше двох помилок, як і на справжньому екзамені. Лише декілька учнів зуміли впоратися з цим складним завданням: Кім Світлана, Туряниця Юрій - учні Верблюжського НВК та кращий регулювальник Лісовий Володимир. Рішенням екзаменаційної комісії та журі конкурсу нагородою цим учасникам буде відмітка про здачу екзамену з Правил дорожнього руху, який незабаром відбудеться в навчальному закладі.

/Files/images/P4270168.JPGАле змагання «Майбутній водій - 2013» було командним і за результатами отриманих балів за всі конкурси І місце зайняла збірна команда «Драйвери», в яку входили Луценко Володимир (Великочечеліївська ЗОШ) - капітан команди та його соратники по команді: Шрам Оксана, Сєрий Константин - учні Білозернівсько НВК, Мельник Лілія (Великочечеліївська ЗОШ) та Грибанов Іван.

ІІ місце посіла команда «Екстремали», капітан команди Кім Світлана та її учасники: Троян Андрій, Долгерт Віталій, Туряниця Юрій - учні 11 кл Верблюжського НВК та Гапченко Альвіна (Новоандріївський НВК)

III місце здобула команда «Форсаж» на чолі з капітаном команди Дроботюк Євгенією, до складу якої входили Волощук Євген, Кудіна Катерина, Грузін Анна - учні Новгородківського НВК та учень Петрокорбівський НВК Капелянович Євген.

Всього в змаганні приймали участь 8 збірних команд. Переможці були нагороджені перехідним кубком, а також заохочувальними та жартівливими призами.

В даний час Міжшкільний комбінат, який був заснований ще в далекому 1979 році, єдиний заклад нашого району, що надає бажаючим учням шкіл крім атестата ще й професію «Водія автомобіля». Тож закінчивши наш заклад паралельно зі школою, вони матимуть змогу відразу робити перші кроки в своїй трудовій діяльності.

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 08 Травня 2018

Цей сайт безкоштовний!